Nintendo yeni oyunlarını açıkladı

Kategori : Oyun - Etiketler :, - Tarih : 11 Temmuz 2011

1.134 defa okundu
FaceBook ta paylaş

1 Haziran 2011’de Resident Evil The Mercenaries 3D, muhteşem Mercenaries ruhunu avucunuza getiriyor. Resident Evil 4 ve Resident Evil 5’ten bir çok haritanın da bulunduğu oyundaki göreviniz ise zamana karşı bir düşman avına çıkmanız. Resident Evil: The Mercenaries 3D’de hem tekli oyuncu modu, hem de internet üzerinden bulduğunuz bir oyuncuyla birlikte oynama imkanınız var. Ayrıca tamamen yeni Skill Slot moduyla 30 farklı yetenekiçinden 3’ünü seçip geliştirerek kendinize en uygun karakteri yaratma şansına sahip olacaksınız.

9 Eylül 2011’de uzun zamandır beklenen, grafiksel olarak baştan sona yeniden hazırlanan Starfox 64 3D oyunu oyuncularla buluşuyor. Orijinal versiyonu 64 konsoluna çıkan oyun 3D yetenekleriyle çok daha derinleşen grafikleriyle görsel bir şölen sunacak. Normal kontrollere ek olarak konsolunuzdaki jiroskop özelliğiyle de Fox McCloud’u kontrol edebileceksiniz. Arkadaşlarınızla oynamak isterseniz, 3DS konsolunuzdaki iç kameranın yardımıyla oyun esnasında onları görebileceksiniz.

Açıldığı günden beri size birçok oyun sunan Nintendo 3DS E-shop, klasik NES oyunu Excitebike’tan, pokemonlarınız 3 boyutlu görebileceğiniz Pokedex 3D’e kadar birçok oyunu oyunculara sundu. Bunlara ek olarak bir çok yeni oyun ise yolda. Bu efsane oyunlardan bazıları; The Legend of Zelda: Link’s Awakening DX, Super Mario Land, Alleyway, Tennis & Donkey Kong.

Xenoblade Chronicles ile muhteşem grafiklere ve oyuniçi müziklere hazır olun. RPG tarzıyla gerçek zamanlı savaşlarla Bionis ve Mechonis dünyalarında özgürce keşfe çıkacaksınız. Sınırsız özelliştirme imkanının olduğu oyunda, istediğiniz silah zırh ve aksesuarı seçmek mümkün. Bionis ve Mochonis dünyalarının savaşını konu alacak oyun 2 Eylül 2011′ de sizlerle.

KAYNAK : TEKNOKULİS

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü