Yeni Galaxy modelleri

Kategori : Güncel - Etiketler :, , , , - Tarih : 05 Şubat 2011

1.794 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, farklı donanımve tasarım özelliklerine sahip dört yeni Galaxy telefonu pazara sundu.

Tümü de Android işletim sistemiyle çalışan Galaxy Gio, Galaxy Ace, Galaxy Mini ve Galaxy Fit, Samsung Apps aracılığıyla yüklenecek kullanışlı ve eğlenceli uygulamalarla deneyimlerini zenginleştirebiliyorlar.Galaxy ailesinin sunduğu gelişmiş teknik özellikler arasında mesaj yazma hızını en yüksek seviyeye çıkaran SWYPE, Wi-Fi, kullanıcıların e-posta, sosyal medya hesapları, rehber kişileri, SMS’leri gibi kişisel bilgileri tek bir platform üzerinden yönetebilmeye olanak tanıyan Social Hub öne çıkıyor.

7 ay içinde 10 milyon adet satış rakamıyla, çarpıcı bir başarı yakalayan Galaxy S’ten ilham alınarak geliştirilen Galaxy ailesinin üyeleri şöyle:

Galaxy Gio (S5660)
Samsung Galaxy GIO, firma bültenine göre “şık tasarımı ve gelişmiş sosyal ağ yeteneğiyle her an ve her yerde online dünyada yer alamak isteyen genç ve şık profesyoneller için mükemmel bir seçenek” 3.2 inç HVGA ekrana sahip.

Galaxy Ace (S5830)
Samsung Galaxy Ace de gençlere hitap ediyor. “Sofistike” tasarımının arkasında zarif, çok şık ve sade bir kullanım vaat ettiği belirtiliyor. 3.5 inç HVGA ekran, 800 MHZ işlemci gibi güçlü donanım özelliklerinin yanı sıra Google sesli arama ve ThinkFree belge görüntüleme özellikleriyle kompakt bir mobil deneyim sunuyor.

Galaxy Mini (S5570)
Eğlenceli Galaxy Mini “sosyal yaşamlarıyla dikkat çeken moda tutkunları için ideal bir cep telefonu”. Tasarımındaki renkli şeritler farklı bir görünüm vermiş. Kompakt dizaynının yanı sıra 600 MHz işlemci, 3.14 inç QVGA ekran ve Google ses özelliği sunuyor.

Galaxy Fit (S5670)
Galaxy Fit, yoğun sosyal hayata sahip, profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiş. Galaxy Fit’te ofis programları, 5 megapiksel kamera ve 600 MHZ işlemci bulunuyor. Bültende Galaxy Fit, “iş dünyasının hızlı yapısına çok kolay adapte olacak” şeklinde yorumlanıyor.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü