Nokia Oro geliyor!

Kategori : Güncel - Etiketler :, , , - Tarih : 30 Ağustos 2011

2.323 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Satışa sınırlı sayıda çıkacak olan Nokia Oro’da Bridge of Weir marka deri, 18 ayar altın kaplama ve mavi kristal ekran kullanıldı. Nokia Oro aynı zamanda 8 megapiksel kamerası, 3.5 inç güçlendirilmiş camdan AMOLED ekranı ile renkli ve zengin bir deneyim sunuyor.

Nokia Oro, ödüllü Nokia J Bluetooth özellikli kulaklığın altın kaplama versiyonu ile birlikte sunuluyor. Nokia’nın “Her Zaman Hazır” teknolojisine de sahip olan Nokia J kulaklıkla kullanıcılar telefonla konuşmak istediklerinde kulaklığı takıp anında konuşmaya başlayabiliyorlar. Nokia J Bluetooth kulaklık aynı zamanda şarj edildikten itibaren sunduğu üç aya kadar çıkabilen kullanım süresiyle dikkat çekiyor. Symbian Anna yazılım güncellemesi sayesinde Nokia Oro gelişmiş metin girme, daha kolay Nokia Maps ve tarayıcı kullanımı gibi özellikler sunacak.

Nokia Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Alessandro Lamanna Nokia Oro’yu, “Nokia Oro, akıllı telefon konsepti altında, büyük bir itinayla seçilmiş özel malzemelerle ustalıklı tasarımın olağandışı bir kombinasyonunu sunuyor. Altın kaplamasındaki detaylardan, mavi kristalden menü tuşları ve el işçiliği ile giydirilen deri kaplamasına kadar Oro’nun tüm ayrıntıları titizlikle tasarlandı” şeklinde yorumladı.

2.800 LİRAYA SATILACAK
Nokia’nın yeni cep telefonu modeli Oro, 2.800 liraya Eylül ayında raflardaki yerini alacak. Sınırlı sayıda satışa çıkarılacak olan telefon, 18 ayar altın kaplamasıyla dikkat çekiyor.

KAYNAK: SABAH

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü