Yeni BlackBerry Bold 9780!

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 25 Aralık 2010

5.274 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Research In Motion (RIM) BlackBerry Bold serisi akıllı telefonlarına bir yenisini ekleyerek BlackBerry® Bold™ 9780’i görücüye çıkardı.

İkonik ve zarif tasarımı, kullanımı kolay klavyesi ve optik trackpad ile yeni BlackBerry Bold 9780 gelişmiş iletişim ve multimedya özellikleri sunuyor. BlackBerry Bold 9780, BlackBerry 6 işletim sistemiyle sunulan ilk BlackBerry Bold serisi akıllı telefon olma özelliğini de taşıyor.

Kompakt ve şık BlackBerry Bold 9780, gelişmiş özelliklerin, performansın ve tasarımın güçlü ve etkili bir bileşimini sunuyor. Yeni cihaz, dünya çapındaki 3G ağlarını destekliyor ve Wi-Fi® nin yanı sıra konum bazlı uygulamalar için GPS desteği sağlıyor. BlackBerry Bold 9780 ayrıca otomatik odaklama, sahne modları, görüntü sabitleme, flaş ve video kayıt özelliği olan 5MP kamera ile birlikte geliyor. 512 MB flash bellek ile sunulan BlackBerry Bold 9780, 32 GB’a kadar ek bellek kullanımını da destekliyor.

Research In Motion Ürün Yönetimi’nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Carlo Chiarello, BlackBerry 6 işletim sistemiyle gelen BlackBerry Bold 9780’i sunmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Chiarello, yeni modelin BlackBerry kullanıcılarının yakından tanıdığı ve sevdiği orijinal BlackBerry Bold’un alışılmış mobil deneyimini yaşatmaya devam ettiğini belirterek, “Bu özelliklerin yanı sıra BlackBerry Bold 9780, 5MP kamerası, yeni zengin kullanıcı arayüzü, hızlı ve güçlü Web-Kit tarayıcısı, geliştirilmiş iletişim ve multimedya özellikleri ile birçok yenilik de sunuyor” dedi.

BlackBerry Bold 9780 akıllı telefonun dünya genelinde çeşitli operatörler tarafından Kasım ayından itibaren sunulması bekleniyor.

Kaynak: Milliyet

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü