YDS için doğru kaynaklar burada

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 20 Şubat 2015

1.312 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Yabancı Dil Sınavına mı hazırlanıyorsunuz? Kaynak sıkıntısı mı çekiyorsunuz? sınavlara hazırlıkta yardımcınız YDS kitapları burada. Kitapfırsatı.com’da.

Biliyorsunuz eskiden Kamu Personel Dil Sınavı (KPDS) ve Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı (ÜDS)  vardı. Daha sonradan bunlar kaldırıldı ve hepsi tek çatı altında Yabancı Dil Sınavı olarak birleştirildi. YDS’den alacağınız puan ile ÖSYM tarafından onaylanmış dil puanına sahip oluyorsunuz.

YDS dil puanını Doktora, Yüksek Lisans, ÖYP, Memursanız dil tazminatı gibi yerlerde kullanabiliyorsunuz. Peki hangi kaynaktan çalışmak mantıklı? Kitapfırsatı.com da en güncel YDS kitaplarını en ucuz fiyatına bulmanız mümkün.

Alanında uzman yayınevleri tarafından sunulan bu kitaplar ile Yabancı Dil Sınavı sizin için aşılması zor bir engel olmaktan çıkacaktır. Her türlü kitap mevcut. İsterseniz konu anlatımlı ayrıntılı kitaplar, isterseniz kelime ezberine yönelik kitaplar, alıştırma kitapları, diyaloglar ve soru bankaları.

YDS kariyeriniz açısından çok önemli bir sınav ve amaçlarınız yüksekse işinizi ciddiye almanız gerekiyor. Dolayısıyla amacınız doğrultusunda çalışırken rehberiniz olacak olan kitaplarınız da çok önemli. Kitapfırsatı.com üzerinde size Yabancı Dil Sınavına hazırlık esnasında rehber olabilecek kitap çeşidi çok fazla üstelik indirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla.

Kitaplarda içerik sınava yönelik olarak anlatılmış, bunların stratejileri ve ipuçları, örnek sorular analiz edilerek verilmiştir.

Bu kitaplar adayların kelime dağarcığını kısa sürede zenginleştirerek sınavlara hazırlanan adayların kelime öğrenme ve okuma parçalarını anlayıp, soruları çözme becerilerini geliştirmeyi hedefleyen kitaplar. Bu kitaplar sayesinde sınavlarda en sık kullanılan kelimelerin yanı sıra eşanlamlılarını da kavrayarak dil öğrenimini hem zevkli hem de kolay hale getirebilirsiniz.

Biliyorsunuz Yabancı Dil Sınavında çıkan soru tipleri genellikle bellidir. Bu kitaplar bunu göz önüne alarak çıkan soru tiplerine göre bölümler oluşturuyor ve sizi gereksiz bilgilere boğmadan çıkan soru tiplerine göre testler ve çözümlü sorular sunuyor. Ayrıca gramer bilgisi olmadan Yabancı Dil Sınacında başarı çok zordur. Bunu göz önünde bulunduran yayınevleri sizlere gramer bilgisini ölçmek için testler yapmakta, eksik olduğunuz alanlara yönlendirerek öncelikle eksik olduğunuz alanları tamamlamanıza yardımcı olmakta.

Siz de YDS’de başarı odaklı çalışmak istiyorsanız Kitapfırsatı.com’a kesin göz atın.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü