Yalıspor Adidas’da kaçırılmaz fırsatlar

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 10 Ocak 2015

1.287 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Malum kış geldi. Bu soğuklara dayanılmıyor. Hemen soğuklara karşı dayanıklı erkek mont çeşitlerine bakayım dedim internetten. Bir sürü seçenek var. Mont alırken kalitelisini alıp uzun süre giyme anlayışındayım. Yani ucuz olup da kısa süre giyeceğime kaliteli bir şey alıp da uzun süre giymek bana mantıklı geliyor.

Zaten üniversite öğrencisiyim ve benim tutkunu olduğum marka Adidas. Geçen günlerde arkadaş ortamında sohbeti geçti ve yeni bir monto ihtiyacım olduğundan bahsettim. Yakın bir arkadaşım bana Yalıspor Adidas’ta istediğim seçeneklerde montları bulabileceğimi söyledim. İzmir merkezli Yalıspor Adidas online olarak internet üzerinden satış yapan bir şirket.

Hemen girip sitesine baktım ve istediğim tarzda Adidas montları buldum. Aslında sadece Adidas değil onlarca meşhur kaliteli markaya ulaşabileceğim bir yer Yalıspor. Bir sürü şubeleri var ve işlerini uzun süredir yapan bir firma.

Şahsen mont alırken göz önünde bulundurduğum birkaç kriter var. Öncelikle alacağım mont beni bu soğuk havalarda sıcak tutabilmeli. Soğuk havalar boyunca sürekli giyeceğim için montumun terletme özelliğinin olmaması da gerekiyor. Terleten bir mont en nefret ettiğim monttur. Gün içerisinde derslere gidip gelirken sürekli giydiğim montum beni terletmemeli.

Bir başka özelliği de su geçirmez olması. Su geçiren bir montum olacaksa hiç olmasın daha iyi. Yağmurluk ona göre daha mantıklı geliyor bana! Ayrıca her şartta giyebilmeliyim ben montumu. Fonksiyonel olmalı. Ve her şarta karşı dayanıklı olmalı.

Bu yüzden Yalıspor Adidastan kendime uygun montu hemen buldum. Adidas  Cldo Ltdwn Jkt modeli çok hoşuma gitmişti ve Yalıspor un internet sitesi üzerinden siparişimi verdim hemen. Bu montun en sevdiğim özelliği sıcak havayı içeride muhafaza etmesi.Ayrıca içeride oluşan nemi de dışarı atıyor. Böylece gün içerisinde rahat rahat giyebiliyorum. Çok memnunum. ,

Sİz de kafanızdaki ürüne göre onlarca marka arasından istediğiniz montu seçebilirsiniz. Ve özellikle benim gibi öğrenciler için çok iyi bir seçenek olan taksit seçeneği sayesinde istediğiniz ürünü  tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 6 ay taksit ile satın alabilirsiniz.

Yalıspor Adidas’a uğramadan geçmeyin derim ….

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü