Sizi ilgilendiren haberleri kaçırmayın !

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , , - Tarih : 06 Temmuz 2011

1.175 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Gündemde merakla takip ettiğiniz bir konuda gelişmeler oldu mu? Beklediğiniz ne zaman gösterime girecek? En sevdiğiniz sanatçının yakında bir konseri var mı? Peki takip ettiğiniz ünlüler nerede, ne yapıyorlar?
Böyle soruların cevabını merak ediyorsanız, hurriyet.com.tr’nin ücretsiz bir hizmeti olan Mind sizin için çok faydalı olabilir. Mind, önemsediğiniz konularla ilgili hiç bir haberi kaçırmamanızı sağlayacak. Merak ettiğiniz konularda yayınlanan size aracılığıyla bildirilecek.
Peki Mind nasıl çalışıyor? Mind websitesine girerek (http://mind.hurriyet.com.tr) kaydolun ve takip etmek istediğiniz konuların listesini oluşturun. Örneğin: “Kraliyet Düğünü”, “Wikileaks Skandalı”, “Nuri Bilge Ceylan” ve “Tarkan”. Artık bu konularla ilgili yayınlanan haberlerden, tercih ettiğiniz sıklıkta gönderilecek e-postalar sayesinde haberdar olacaksınız.
Eğer bir haber yayınlanır yayınlanmaz haberdar olmak isterseniz, Mind’ın masaüstü uygulamasını da yükleyebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman Mind websitesinden, takip ettiğiniz konularla ilgili geçmişte yayınlanan haber başlıklarına ulaşabilir ve bunları haber arşivinize ekleyebilirsiniz.
Mind, ilgilendiğiniz haberlere ulaşmanın en yoludur. Siz de tıklayarak takip listenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü