Sigorta denilince Sigortam.net !

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 21 Aralık 2014

1.088 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Sigortasız olmaz. Bugün sizlere sigorta denince akla gelen A’dan Z’ye sigorta rehberiniz sigortam.net den bahsetmek istiyorum.

Türkiye’nin ilk karşılaştırmalı sigorta hizmeti sunan Sigortam.net de ihtiyacınız olan tüm sigorta türlerinde teklif alma imkanınız var. 20 civarı sigorta şirketi arasından istediğiniz ve size en uygun fiyat teklifini seçebilirsiniz.

Günümüzde sigorta kavramı çok önemli bir yer tutuyor. Birikimlerimiz ile satın aldığımız evimizi veya arabamızı sigorta ile korumak ya da sağlığımız ile ilgili sigorta hizmetleri almak günümüzde çok önemli.

Bir araç aldınız ve zorunlu trafik sigortasını yaptırmanız gerekiyor. En uygun şirket hangisi? Girin Sigortam.net’e onlarca sigorta arasından size en uygun olanı seçin. Sigortam.net de kasko sigortası, zorunlu trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve konut sigortası gibi sigorta seçenekleri de mevcut. Üstelik bu şirketler alanında en büyük sigorta şirketleri.

Ya da başka bir sigorta yaptırmak istiyorsunuz ama hangisi olduğuna karar veremiyorsunuz. Haklısınız. Sigorta alanında faaliyet gösteren şirket sayısı çok fazla. Peki hangi sigorta şirketini seçeceksiniz? Satın aldığınız sigorta hizmetinden daha kaliteli ve daha uygun fiyata hizmet sunan bir şirket varsa pişman olmaz mısınız?

Şirketlerin hepsini dolaşıp fiyat teklifi almaktansa bu işlemlerin hepsini Sigortam.net sizin için yapsa iyi olmaz mı? 2-3 dakika içerisinde 20 civarı şirketten teklif alarak istediğiniz teklifi seçmek Sigortam.net ile çok basit.

Sadece internet sitesinden değil isterseniz telefondan isterseniz facebook uygulamasından ya da mobil sitesinden teklif alabilirsiniz. 444 24 00 ‘ı arayarak 7/24 destek alabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden satın aldığınız sigorta tekliflerinde en iyi fiyat garantisi imkanı sunuluyor.  Bu tekliflere %45 fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Eğer aynı şirketin daha ucuz bir fiyat teklifini bulursanız satın aldığınız sigorta teklifi size Sigortam.net tarafından hediye ediliyor. Herhangi bir hasar durumu yaşadığınızda 444 24 00’ ı 7/24 arayabilir ve destek alabilirsiniz. Satın aldığınız sigorta poliçesi ücretsiz olarak adresinize gönderilir.

Bunun yanında Sigortam.net ile Dask sigortanızı, Seyahat sigortanızı, Yıllık hayat Sigortası ile Bireysel Emeklilik Sigortanızı da anlaşmalı kurumlardan yapabilme şansınız var.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü