Samsung Apps sayısı 2000’i aştı.

Kategori : Genel - Etiketler :, , , - Tarih : 28 Aralık 2010

1.795 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Samsung Apps, Türkiye’de hizmet vermeye başladığı ayından itibaren, kısa sürede popülerleşen global ve yerli uygulamalarıyla dikkat çekiyor.

Samsung Electronics tarafından geliştirilen Bada işletim sistemiyle çalışmak üzere özel olarak tasarlanan Bada uygulamarının sayısı, 2000’i geçmiş bulunuyor. Yakın bir zamanda sona eren, içerik geliştiricilerine kendilerini gösterme ve geliştirme ortamı oluşturan Global Bada Developer Challenge kapsamında ortaya çıkan uygulamalar da, Samsung Apps’te ücretsiz olarak Bada’lı cihaz sahiplerinin kullanımına sunuluyor.

Global uygulamalarının yanı sıra, yerel uygulama seçenekleriyle de ilgi gören Samsung Apps’e son olarak,futbol tutkunları tarafından oldukça rağbet gören Galatasaray, BJK ve Trabzonspor resmi taraftar uygulamaları da katıldı.

Her geçen gün yenilenen ve zenginleşen içeriğiyle Samsung Apps, Samsung Bada kullanıcılarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyor. Kullanıcılar, Samsung Apps ve sosyal medyadaki etkin kimliğiyle bilinen Samsung Electronics ile ilgili gelişmeleri http://www.fbcdn.net/SamsungTurkiye ve http://twitter.com/samsungturkiye adreslerinden takip edebiliyor.

Samsung Electronics hakkında

Samsung Electronics, 116,8 milyar dolarlık 2009 konsolide cirosu ile yarı-iletken, telekomünikasyon, dijital medya ve dijital uyum teknolojilerinde dünya lideridir. Dijital Medya – İletişim ve Donanım Çözümleri olmak üzere iki ana iş kolu üzerinde yoğunlaşan Samsung Electronics’in 65 ülkede, 185 ofisi ve yaklaşık 188 bin çalışanı bulunmaktadır. Dünya çapında en hızlı büyüyen global markalardan biri olarak tanınan Samsung Electronics; dijital TV, çipleri,cep telefonuve TFT-LCD teknolojilerinde lider üreticidir. Ayrıntılı bilgi için www.samsung.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: ZAMAN

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü