Otomobil dünyasını takip edin

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 17 Kasım 2014

1.152 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Bu devirde arabasız olmaz. En yeni otomobil modelleri için Otodunya.com bir tık uzaklıkta.

Arabalar günümüzün en büyük ihtiyaçlarından. Dünya büyüdükçe ulaşım büyük bir sorun haline geliyor. Ulaşım için alternatif sayısı fazla olsa da eskiden beri en gözde ulaşım aracı otomobillerdir.

Bugün sizlere otodunya.com da bahsetmek istiyorum. Otodunya.com en genel amacıyla yeni çıkan arabaları inceleyen bir site. Siz de otomobil dünyasına meraklı iseniz sizin için bulunmaz bir kaynak.

Sitede bulunan ana başlıkları açıklayacak olursak; Haberler bölümü ile otomobil dünyasında üretici konumunda bulunan tüm markaların en yeni modelleri hakkında bilgiler veriliyor. Yeni çıkan veya çıkacak araçların yanında konsept denen araçlar hakkında da doyurucu bilgilere ulaşabiliyoruz. En yeni haberlere ulaşma şansımız oluyor. Her firmanın kendine ait logosuna tıklayarak o firmanın araçlarına ait haberlere ulaşabiliyoruz. Böylece ilgilenmediğimiz haberler içerisinde kaybolmak durumunda kalmıyoruz.

Videolar bölümü ile araçlara ait tanıtım videoları ve video incelemeleri sunuluyor. Galeri bölümünde de araçlara ait fotoğraflara bakabiliyoruz.

En önemlisi Testler bölümü. Fotoğraflar ve videolar yanıltıcı olabilir ama araçlara yapılan testler her zaman doğruları söyler. Almayı düşündüğünüz araç en önemli performans testlerinden geçebildi mi? Bir aracın dış tasarımının gösterişli olması onun performansının yüksek olduğu anlamına gelmez. Bu yüzden bir aracı almadan önce muhakkak test edilme aşamalarını inceleyin.  Bunun yanında almayı düşündüğünüz araç sizin için ne kadar güvenli bir ortam sunabiliyor? Cevapları otodunya.com da.

Belki de en önemli soru; almayı düşündüğünüz araç ne kadar yakıyor? Aracı aldıktan sonra pişman olmamak için testler bölümü hizmetinizde.

Bazılarımız klasik araçlara meraklı. Otodunya.com sadece yeni araçları değil yıllara meydan okuyan klasik araçlar hakkında da meraklılarına doyurucu bilgiler sunuyor.

Ve 2.el bölümü. Otodunya.com ikinci el başlığı altında Türkiye’nin dört bir yanından en güncel 2.el araç ilanlarını sizlere sunuyor. Belki de uzun süredir aradığınız araç otodunya.com un ikinci el araç arşivindedir. Hemen incelemenizi tavsiye ediyorum.

Otodunya.com benim gibi otomobil dünyasına meraklı insanlar için bulunmaz bir kaynak. Kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü