Oto dünyasında yeni soluk Oto.net

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 20 Mart 2015

1.680 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Türkiye’de farklı bir yolu takip ederek sıfır ve ikinci el otoları tanıtan https://oto.net/ bugünkü yazımızın konusu.

Biliyorsunuz araç alım satım işi zorlu ve emek gerektiren bir iş. Ülkemizde araç satımı ile alakalı siteler var. Ama Oto.net gibisi yok.

Oto.net yeni bir proje. Kısaca tanıtacak olursak Oto.net üzerinde sıfır araba piyasası hakkında bilgi edinebilir ve en güncel otomobil piyasasını takip edebilirsiniz. Bunun yanında en yeni araçlar hakkında yapılan incelemeler de mevcut. Araçların özellikleri, yakıt değerleri, donanımları vs. Oto Mag başlığı altında  Sıfır Araç haberleri, İkinci El haberleri, Teknoloji, Sektörden, Dünyadan ve Magazin haberleri bulunuyor.

Bunun yanında Oto.net üzerinde ikinci el ilanları da mevcut. İster şahsi olarak ister galeri sahipleri ilan verebiliyorlar. Ticari üyelik yapanlar için özel dükkanlar açılıyor. Ve Türkiye’de bir ilk olarak kendi alan adınız üzerinden satış yapabiliyorsunuz. Şöyle oluyor; Siz üyelik açtıktan sonra dükkan sahibi oluyorsunuz. Bu dükkan için dukkanisminiz.com tarzinda bir adres alarak dükkanınızı daha kolay ve farklı bir biçimde tanıtma şansınız oluyor. Özellikle web sitesi olmayan galeriler için çok mantıklı bir sistem. Alan adı işlemlerini Oto.net sizin için takip ediyor. Üyeliğiniz açık olduğu müddetçe dukkanisminiz.com uzantılı siteniz açık oluyor. Bunun yanında isim@dukkanisminiz.com şeklinde beş adet e-posta adresi de size tahsis ediliyor. Böylece daha profesyonel bir ticaret yapmış oluyorsunuz.

Ayrıca Oto.net üzerinde haftanın altı günü ihale usulü satış yapılıyor. Ticari üyeler için üç farklı ihale sistemi var. Bunlar Hemen Al, Kapalı Teklif ve Açık Arttırma Usulü ihale tipleri olarak yapılıyor.

Oto.net Hızlı Arama seçeneği ile ihtiyacınız olan aracı saniyeler içinde bulabilirsiniz. Başlıklar şu şekilde; Çocuğum Var, Hız Seviyorum, Arazi Tutkunuyum, Güvenlik Her Şeyden Önemli, Spor Araba Seviyorum, Ekonomik Arıyorum, Çevreyi Koruyorum, Lüksten Vazgeçmem ve İlk Arabam.

Bu başlıklardan size en çok uyana tıklıyorsunuz ve sizin için en mantıklı araç tercihleri saniyeler içinde karşınıza çıkıyor.

Oto.net alanında ilk ve tek. Sık kullanılanlarınıza kesinlikle ekleyin ve sürekli göz atın derim ben.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü