Mobee Nett Tablet

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 01 Temmuz 2011

1.942 defa okundu
FaceBook ta paylaş

“Android 2.3 Ginger Bread” sürümünü kullanan Mobee Nett, 1.2 GHz işlemcisiyle en hızlı tablet olma özelliğine sahip.

Hızı sayesinde tüm fonksiyonların rahatlıkla kullanılabildiği tablette, 3D ve video desteği ile 3D oyunlar da oynanabiliyor.

Kapasitif dokunmatik ekrana sahip 7″ boyutundaki ilk tablet olan cihaz, G-sensor ile ekran otomatik olarak yön değiştiriyor, bu sayede ekranı ister yatay ister dikey halde kullanabiliyorsunuz. 2.0 MP kamerasıyla rakiplerine fark atan Mobee Nett, HDMI çıkışı ve 1080P high-definition video çıkışı ile her türlü multimedya dosyalarının televizyona aktarılması mümkün oluyor.

İşletim sistemi olarak Android 2.3 sürümünü kullanan tablet, 512 MB DDR RAM’e sahip bulunuyor. 1.2 GHz işlemci kullanan yeni Mobee Nett Tablet, 4 GB dahili depolama alanının yanında 32 GB’a kadar destekleyen mikro SD kart yuvası bulunduruyor. Mobee Nett 7″ T1200 ile pek çok uygulama kurulu olarak kullanıcıya ulaşırken; Application Market’ten birbirinden eğlenceli uygulamalardan da indirmek mümkün.

370 gr ağırlığıyla günlük hayatın bir parçası olmayı hedefleyen tablet, Android 2.2 sayesinde alt sürümlerin açamayacağı sayfaları açma ve flash ile desteklenen çok sayıda siteyi gezme imkanı veriyor.

Mobee Nett’i benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de birçok uygulamanın yüklenmiş olarak kullanıcıya ulaşması. Dahili mikrofonu bulunan cihaz, Wi-Fi özelliğinin yanında Ethernet ile de internete bağlanma imkanı sağlıyor.

Yeni Mobee Nett 7″ T1200, KDV dahil 399 TL’lik fiyatı ile kullanıcılara sunuluyor. Android 2.2 sürümünü kullanan model ise KDV dahil 269 TL’lik fiyatla satılıyor.

KAYNAK: SAMANYOLUHABER

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü