Herkesin web sitesi olsun

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 20 Eylül 2014

882 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Sizin hala web siteniz yok mu? Hadi size kapsamlı özellikler sunan hazır web sitesi yapalım. Üstelik çok basit. Toplam 5 adımda size ait web siteniz hazır.

Türkticaret.Net, Türkiye’nin 14 senedir lider alan adı tescil ve hosting firması. Dünyanın en ucuz alan adı tescil hizmetiyle rakiplerine fark atan Türkticaret.Net den alan adı almanız durumunda sizlere hazır web sitesi yapma hizmeti sunuluyor.

Peki hazır web sitesini kimler yapabilir? Hiçbir şekilde HTML bilginiz yok mu? Olsun. Zaten hazır web siteleri HTML ve web tasarım konularında tecrübesi olmayanlar için sunulan bir hizmet.

5 adımda web sitenizi hazırlayarak kullanıma sunabilir ve internetin uçsuz bucaksız dünyasına siz de yelken açabilirsiniz. Peki nasıl? Hadi başlayalım.

Öncelikle sitenizin modelini seçiyorsunuz. Size verilen model siteler üzerinden hoşunuza hangisi gidiyorsa onu seçerek başlıyoruz. Daha sonra beğendimiz modele uygun bir şablon seçerek sitemizin renklerini ve sitemize ait logoyu tasarlıyoruz. Üçüncü adımda ise sitemizde olmasını istediğimiz sayfaları seçiyoruz. Sitemizde olacak içerik için sayfalar oluşturuyoruz. Hemen ardından oluşturduğumuz sayfalara içerikler ekliyoruz. Aklımızda ne varsa. İstediğimiz fotoğrafları ekleyerek galeriler de oluşturabiliriz.

Sitemize gelen ziyaretçilerin siteniz hakkında yorumlarını merak etmez misiniz? Ziyaretçi defteri yaparak bunu öğrenebiliriz. Forumlar ekleyebilir ya da zamanımızın günlüğü olan bloglar oluşturabiliriz. Sitenizi kaç kişi ziyaret etti? Hazır sayaç hizmetinden faydalanabilirsiniz. İnternetten satış mı yapmak istiyorsunuz? Sizin için hazırlanan satış modüllerini kullanabilirsiniz.

Kafanızdaki planları uygulamak için Türkticaret.Net tarafından size sunulan seçeneklerin sayısı çok fazla. Yüzlerce şablon arasından kafanıza yatan bir şablon kesin bulursunuz. Son adım siteyi yayına sokmak. Ama önce hazırladığınız web sitesini ziyaretçilerin gözünden görme şansınız var. Bu sayede ziyaretçilerin sitenizi görürken ne düşüneceğini ziyaretçilerin gözünden bir de siz görün. Her şey tamamsa sitenizi yayına alın.

Hepsi bu kadar! Artık siz de kendi isminizle internet dünyasına adım attınız. İstediğiniz zaman sitenizi güncelleme şansınız var. Menüleri, tasarımı ve yazılarınızı, fotoğraflarınızı ayrıca logonuzu istediğiniz zaman yenileyebilir. Yeni yazılar ekleyerek sitenizi güncel tutabilir ve sitenizi geliştirebilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü