Güncel broşürler bir tık ötenizde

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 05 Haziran 2014

1.046 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Bulunduğunuz yere en yakın mağazaların en güncel fiyatlarına ulaşmak iyi olmaz mıydı? Mesela buradan şok mağaza indirimlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi diğer markaların da en güncel broşürlerini ebrosur.com dan bulabilirsiniz.

Broşürler aslında eskiden beri varlar. Kapılarımıza ya da araçlarımıza çokça koyulmuştur. Aslında bir pazarlama tekniğidir. Teknoloji ile birlikte ya da internetin gelişmesi ile birlikte güncel broşürler internetten yayınlanmaya başladı.

Markalar artık en güncel kampanyaları internetten duyuruyorlar. Her hafta yeni promosyon ve indirim yapan markalar mevcut. Peki bu kadar markaya ait güncel broşürleri takip edebilmek mümkün mü? Ebrosur.com ile mümkün.

Ebrosur.com en gözde markaların en güncel promosyonlarını, fırsatlarını, indirimlerini ve kampanyalarını sizin araştırmanıza gerek kalmadan toplayıp bir araya getiriyor. Ebrosur.com’a girdiğiniz zaman site sizin nerede olduğunuzu otomatik olarak algılıyor ve size en yakın kampanya yapan markaları size sunuyor. İsterseniz lokasyonu değiştirebilir ve istediğiniz yerlere en yakın kampanyaları da görebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz bir ayakkabı markası var diyelim. Sadece bu ayakkabı markasına ait kampanyaları takip edebilme şansınız var. Ya da bunun yerine tüm ayakkabı kategorisini seçebilir ve kampanyalı ürünleri takip edebilirsiniz. Bu söylediklerimiz tüm ürünlerde geçerli.

Mahallenize en yakın alışveriş merkezinin o haftaki fırsatlarına, indirimlerine ve kampanyalarına bir tık ile ulaşabilirsiniz. Gidip mekanları dolaşmanıza gerek yok. Sadece alışveriş merkezleri değil banka, eczane, postane, hastane, akaryakıt istasyonları gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü mekana ait bilgiler, açılış ve kapanış saatlerine de hiç yorulmadan ulaşabilmeniz mümkün.

Ayrıca yaşadığınız şehirde bulunan alışveriş merkezlerine ve bu alışveriş merkezleri hakkında ayrıntılı bilgiye de ulaşabilirsiniz. Hepsi bununla sınırlı değil. Bu alışveriş merkezlerinde bulunan dükkanların ya da markaların en güncel broşür ve kampanyalarını da görebilirsiniz. Bununla birlikte isterseniz en güncel broşürlerin e-posta adresinize de gönderilmesini isteyebilirsiniz. Böylece kampanyalardan ilk sizin haberiniz olur ve stoklu ürünlerde avantaj elde edersiniz. Zengin içerik ile seçenek sayınız fazla olur. Paranız cebinizde kalır

.Ebrosur.com tarafından ücretsiz olarak sunulan Android ve iOS uygulamalarını edinebilir ve her yerden güncel fırsatları takip edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü