Gold’dan 1 ürün 1 TL kampanyası

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 06 Temmuz 2015

1.322 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Hayırlı Ramazanlar! Bugün sizlere alışveriş sitesi Gold’dan Her Gün 1 Ürün 1 TL kampanyasını tanıtmak istiyorum. Gold Bilgisayar düzenlediği  kampanya kapsamında 18.06.2015-17.07.2015 tarihleri arasında her gün belirlenen bir ürünü 1 TL’ye veriyor. İnanılmaz değil mi?

Gold bilgisayar tarafından Ramazan ayına özel düzenlenen bu kampanyadan sizleri de haberdar etmek istedim. Kampanya kapsamında 21 ürün 1 TL’ye satıldı bile! Hemen hızlı davranın derim.

Bu kampanyaya katılmak için ne yapmanız gerekiyor peki? Kısaca bahsetmek istiyorum;

Yapacağınız şey çok ama çok kolay. Öncelikle Gold internet sitesine girerek üye kaydı yapmanız gerekiyor. Üyelik önemli. Çünkü kampanya sadece üye girişi yapan kullanıcılar tarafından görüntülenebiliyor. Üyelik kaydınızı oluşturduktan sonra Gold internet sitesine girerek üye girişi yapıyor ve Gold internet sitesini gezmeye başlıyorsunuz. Elinizden geldiğince fazla sayfalara bakıyor ve ürünü bulmaya çalışıyorsunuz. Bunu neden diyorum? Yukarıdaki linke tıklarsanız bazı ürünlerde fırsatın kaçtığını görürsünüz.

21:00-03:00 saatleri arasında yayınlanan yıldızlı ürünleri bulduktan sonra ilk yapmanız gereken şey ürünü sepete atarak aceleci davranmak, yıldızlı ürünün altında bulunan kodu üyelik ayarlarınızda bulunan hesabım-puanlarım bölümüne girerek aktif hale getirmek. Bu işlemi yaptığını anda yıldızlı ürünü 1 TL ‘ye alıyorsunuz. Yapmanız gereken sadece bu kadar!

Burada dikkat etmeniz gereken husus bu saydıklarımı en hızlı sizin yapıyor olmanız gerektiğidir. Yani indirim kodunu bularak aktif hale getiren ilk kişi kampanyadan faydalanabiliyor.

Daha önceden verilen ürünlere baktığımızda akıllı telefon, led tv, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, elektrikli süpürge, fotoğraf makinesi, ps3, tablet gibi onlarca ürün var. Ve hepsi 1 TL’ye satıldı bile!

Ramazan ayına özel bu kampanyadan yararlanmak için acele edin. Böyle fırsat belki de bir daha hiç gelmeyebilir.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü