Çöp kovası ihtiyacınız için en iyi seçenekler

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 27 Temmuz 2015

1.196 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Geçen gün ofis için çöp kovasına ihtiyaç duyduk. Sonra Tilkidünyası’nı gördük. buradaki çöp kovaları gerçekten çok güzel.

Ofis ihtiyaçlarınız için tavsiye edebileceğim bir siteden bahsetmek istiyorum. Ofis malzemeleri satın alabileceğimiz birçok seçenek mevcut ama kalitelisini bulmak daha önemli.

Bizim ihtiyacımız ofis ortamında sırıtmayacak şekilde dekora uygun çöp kovasıydı. Hemen çöp kovası çeşitlerine baktım ve çok güzel seçenekler arasından en uygun olanı aldım. Ürünüm 24 saatte kargoya verildi. Çöp kovası deyip geçmemek lazım. İnsanların en çok kullandıkları ofis malzemelerinden birisi nihayetinde. Bu yüzden bir kere alıp kalitelisini almak gerektiğini düşündüm ve tercihim Tilkidünyası oldu.

Tilkidünyası’nda bulunan çöp kovaları mat kaplama ve paslanmaz çelikten imal ediliyor. Bu çöp kovaları çok amaçlı üretilmiş. Ben ofis için aldım ama siz eviniz için ya da kapı önleri için veya bahçeniz için de alabilirsiniz. Tarz olarak çoğu mekana uyumlu bu çöp kovaları. Görsel olarak da çok şık tasarlanmışlar. Bu yüzden çalışma ortamına ayrı bir hava katıyor.

Ürün alırken aldığım ürünü uzun süre kullanmak isterim. Buradaki çöp kovaları ve küllükler gerçekten uzun ömürlü. Verdiğiniz ücretin karşılığını faylasıyla alıyorsunuz diyebilirim. Neden kalitesiz malzemeyle üretilmiş çöp kovası alıp da sürekli değiştiresiniz ki? Emin olun ucuz malzemeden üretilen çöp kovaları nemden, sudan çok çabuk etkilenir. Hemen paslanır ve görüntü olarak ofis ortamında göze batar.

Tilkidünyası’nda sadece ofis malzemeleri değil başka ürünler de bulabilirsiniz. Tüm ürünler dört başlıkta toplanmış. Ofis Malzemeleri başlığı altında ; Çöp Kovaları ve Küllükler,Metal Ahşap Ayaklı Askılıklar,Ayak Desteği,Cam Yazı Tahtası, Fotoğraf Çerçevesi, İlan Panoları, Kağıt Tutucu Klipsli Pano, Kartvizitlik, Kolay Pratik Kağıt Tutucu, Manyetik Dünya Haritası, Şömiz, Tabureler ve  Tekerlekli Yazı Tahtası çeşitleri sunuluyor. Reklam Panoları başlığında ; Önden Açılır Çerçeve,Menü Panoları, Kaldırım Önü Reklam Panoları çeşitleri, Broşürlük Ve Föylükler başlığında Masaüstü Broşürlük, Duvar Tipi Broşürlük ve Dilek Şikayet Kutuları, Tv – Tablet – iPad Standı başlığında ise Tablet – iPad Tutucu çeşitlerini bulabilirsiniz.

Göz atın derim ben.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü