Cepyol seyahatlerinizde sizin için en akıllı rehber

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 09 Şubat 2015

1.110 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Ufukta yolculuk mu gözüküyor? Tatil planı mı yapmak istiyorsunuz? Uçak bileti mi lazım? kolayca uçak bileti almanın adresi burada. Bir tık uzağınızda.

Günümüzde uçak ile seyahat diğer ulaşım şekillerine göre daha popüler. Uçak ile istediğimiz yere zahmet çekmeden ve en önemlisi de hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Eskiye oranla seçenek sayısı fazla olunca da hangi uçak firması ile gitmek konusunda tereddütte kalabiliyoruz.

Bugün sizlere Cepyol.com hakkında bilgi vermek istiyorum. Özellikle neden Cepyol.com üzerinden uçak bileti almanın daha avantajlı olduğunu anlatacağım.

Uçak bileti almadan önce dünyanın her yerine 800 den fazla uçak firması arasından karşılaştırma yapmak daha mantıklı olmaz mı? Neden aynı hizmete daha fazla ücret ödeyesiniz ki? Her firmanın kendi sitesine girip uçak bileti fiyatlarına bakmaktansa Cepyol.com üzerinden gerekli alanları doldurarak 800 den fazla firma arasından en avantajlı fiyatlara ulaşabilmeniz mümkündür.

Bu karşılaştırma sadece fiyatlar üzerinden yapılmıyor. Fiyata, uçuş saatine, uçuş süresine ve havayolları firmalarına göre karşılaştırma seçenekleri mevcut. Bunun yanında Havalimanlarına göre uçakların iniş, kalkış ve gecikme zamanlarını izleme imkanınız da mümkün. Yani aynı ekran üzerinden istedeğimiz ve bize lazım olabilecek tüm bilgilere ulaşmamız Cepyol.com ile çok kolay.

En  ekonomik fiyatları bizlere sunan Cepyol.com üzerinden havayolu firmalarının kampanyalarını takip edebiliyoruz. Uçak bileti almakla işimiz bitmiyor tabi. Gideceğimiz yerde konaklamak için en uygun seçenek de yine Cepyol.com üzerinden bizlere sunuluyor. En uygun oteller karşılaştırmalı biçimde karşımızda. Bu kadar mı? Tabi ki hayır. Araç da lazım olabilir. En uygun araç kiralama servisleri de yine karşılaştırmalı olarak karşımızda.

Bunun yanında farklı seçenekleri kullanmak isteyen yolcular da unutulmamış. 65 farklı otobüs şirketi üzerinden Türkiye’nin her yerine otobüs bileti alabiliriz. Ayrıca İdo biletlerini de yine Cepyol.com üzerinden satın alabiliriz.

İhtiyaçlarımızı bizden önce düşünen ve buna uygun çözümler üreten Cepyol.com’a istediğimiz her yerden ulaşabiliriz. İster bilgisayardan ister cep uygulaması üzerinden hızlı bir şekilde reklamsız ve hızlı biçim.de bilet almak Cepyol.com ile çok ama çok kolay. Hemen uğrayın derim.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü