Central Hospital her zaman yanınızda

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 02 Aralık 2014

1.162 defa okundu
FaceBook ta paylaş

1994 yılında İstanbul Kozyatağı’nda kurulan ve bugün yaklaşık 300 çalışanı ile hizmet veren Central Hospital ’in sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Central Hospital yirmi senedir tedavi olmak isteyen vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Yılda yaklaşık 200.000 ayaktan hasta kabulü, 10.000 yatan hasta tedavisi, 6.000 ameliyat, 1.500-2.000 civarında doğum gerçekleştirilen hastanede yıllık misafir trafiği 500.000’i bulmaktadır.

Tüm hizmetlerde hasta memnuniyetini ön planda tutan Central Hospital’da ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi standartları ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi standartları uygulanmaktadır. Ayrıca Central Hospital Sağlık Bakanlığı tarafından takip edilen Sağlıkta Kalite Standartları açısından A Grubu statüsüne sahip bir hastanedir.

Central Hospital bünyesinde kullanılan tıbbi cihazlar tamamen son teknoloji ürünü.  Hastanede kullanılan cihazların çağdaş ve son teknolojiye sahip olmaları hastalar açısından da son derece faydalı bir durum olmakta. Bunun yanında alanında uzman olan tüm personelimiz sürekli eğitimlerden geçmektedir. Böylece hastalara yaklaşımda eski değil yeni bilgiler kullanılmaktadır.

Hastaneye kabul edilen tüm hastaların bilgileri online ortamda tutulduğundan laboratuvar sonuçları gibi takip edilmesi gereken konular için sizleri yormuyoruz ve laboratuvar sonuçlarını web sitemiz üzerinden yayınlıyoruz.

Hastanemiz bünyesinde 2010 yılından itibaren her ay Gebe Eğitimi, Baba Eğitimi ve Yenidoğan Ev Ziyareti programları düzenlenmekte, bunun yanında yine her ay büyükanne ve büyükbabaların torunları ile iletişimine destek olmak için Torunum Geliyor eğitimleri büyük ilgi ile devam etmektedir.

Hastanemizde bulunan odalarımız hasta ve yakınlarının tüm ihtiyaçlarına hitap eder niteliktedir.  Acil ihtiyaçlarınız için Hemşire Çağrı Sistemimiz bir tuş kadar yakın.

Hizmet verilen tıbbi bölümler şunlar; Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Alerji Hastalıkları , Anesteziyoloji, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check-up, Cildiye (Dermatoloji), Çocuk Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,  Dil ve Konuşma Terapisi, Endokrinoloji,  Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji,  Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım, Göğüs Hastalıkları ve Alerji Göz Hastalıkları, Hematoloji, IVF (Kısırlık), İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Doğum (Obstetri), Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Kardiyoloji, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Psikoloji, Üroloji, Yenidoğan, Ve  Yoğun Bakım bölümleri.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü