Bluetooth Kulaklık Alıcıların Dikkatine

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 02 Ocak 2014

1.099 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Bildiğiniz gibi teknolojinin ilerlemesiyle bir çok telefon aksesuarı üretildi. Bunların içerisinde en kullanışlı olanlarından biride Bluetooth kulaklık. Araba kullanırken, yolda, evde, kısaca her yerde kullanabileceğimiz Bluetooth kulaklığı alırken bazı özellikleri dikkate almamız gerekiyor. Bunlar:

Düşünün araç kullanıyorsunuz ve Bluetooth kulaklık sürekli kulağınızda. Bir çok Bluetooth kulaklık bir süre sonra kulağımızı rahatsız edecektir. Bundan dolayı Bluetooth kulaklık alırken en çok dikkat etmemiz gereken özellik bu ürünün kulağımızı rahatsız etmeyecek bir ürün olmasıdır.

Kullanım amacına göre farklı tasarımlara sahip Bluetooth kulaklıklar bulunmakta. Bunlar arasında en sık kullanılan  kulak askılı ve kulak için modelleridir. Eğer gün içerisinde sürekli kulaklık takmanız gerekiyorsa kulak askılı olanları tavsiye ederim.  Tak konuş türünden kulaklık istiyorsanız kulak içi tararımı tam size göre.

Yine Bluetooth kulaklık alırken en çok dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik kulaklığın pil ömrüdür. Ürünü alırken pil ömrünü dikkate almanızı tavsiye ederim.

Bir diğer özellik ise ses kalitesidir. Bildiğiniz üzere Bluetooth kulaklıklar sadece telefon görüşmesi içn değil, müzik dinlememizide sağlamaktadır. Müzik dinlemek için kulaklık alacaksanız ses özelliğini dikkate almanızı tavsiye ederim.

Bluetooth kulaklığı kullanacağınız alan gürültülü bir yerse, kulaklık seçimi yaparken kesinlikle gürültü engelleyici özelliği olan bir Bluetooth kulaklık tercih ediniz.

Alacağınız her teknolojik ürün gibi Bluetooth kulaklıklarında sağlamlııklarına ve ürününgaranti özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Not: Bu makale www.bilgimi.com ve www.bilgideposu.org siteleri için hazırlanmıştır.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü