Avukat Reşat Gökhan Basan ve Basan Hukuk Bürosu

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 04 Eylül 2014

1.324 defa okundu
FaceBook ta paylaş

Bugün sizlere Basan Hukuk Bürosundan, özellikle  avukat Reşat Gökhan Basan hakkında bilgi vermek istiyorum. Avukatlık kurumu hukuki anlamda zorunlu bir kurum. Çok çeşitli başlıklar içeren Hukuk içerisinde kanunlar, tüzükler, yönetmelikler  ve içtihatlar bulunuyor.

Bu kadar farklı başlık barındıran bir alanda hakkınızı savunurken profesyonel manada destek alınması şarttır. İşinde uzman bir avukattan yardım alınmaması durumunda karşılaşılacak zararların telafisi mümkün olmamaktadır.

Uzman bir avukat demişken Avukat Reşat Gökhan Basan’ dan bahsetmeden olmaz. TED Ankara Koleji mezunu olan avukatımız, Lise eğitimden sonra Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni ve Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünü bitirmiştir. Ankara Barosu’nda Avukatlık Stajını tamamlayıp, Ankara Barosu levhasına yazılmıştır. Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Avrupa Birliği Hukuku Bilim Dalından mezun olup LL.M. Eur akademik unvanını kazanmıştır. LL.M. Eur akademik unvanı Avrupa Hukuku Yüksek Lisansı anlamına gelip, diğer LL.M araştırma programlarına göre daha uluslararası bir mahiyettedir.

Yaşadığınız hukuki problemleri doğru biçimde konuşarak yine hukuki çözümler üretmek ve hakkınızı en doğru biçimde aramak için avukatlık kurumundan faydalanmak gerekir. Avukat Reşat Gökhan Basan sizlere yaşadığınız tüm hukuki problemlerde destek verebilecek nitelikte ve profesyonel bir rehber durumunda.

2003 yılında Ankara’da kurulan Basan Hukuk Bürosu size her alanda profesyonel hizmet vermekten gurur duyar. Gerek çok uluslu gerek yerli müvekkillere hizmet veren büronun verdiği hizmetleri ana başlıklar halinde belirtecek olursak Ticaret, İcra ve İflas, İş ve Borçlar, Medeni, Miras, Bilişim ve Ceza Hukuku dallarında hizmet verilmekte olup aklınıza takılan tüm sorunları web sitesi üzerinde bulunan online form üzerinden gönderebilirsiniz. Sorununuz hakkında en kısa zamanda değerlendirme yapılıp size dönüş yapılacaktır. Ancak hukuki konuların yazışma ile tam manada anlatılmasının zor olduğu düşünülecek olursa, sorunlarınızı yüz yüze daha ayrıntılı biçimde konuşmak için hukuk bürosuna gitmeniz daha mantıklı olacaktır.

Geçmişle karşılaştırıldığında günümüzde hukuki konuların daha çetrefilli ve içinden çıkılamayacak bir hale geldiği muhakkak. Haklı iken haksız duruma düşmemek ve kendinizi daha iyi anlatıp savunabilmek için muhakkak profesyonel bir avukattan yardım almanız gerekiyor. Bu bakımdan Avukat Reşat Gökhan Basan sizlere her alanda yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Yorum Yaz

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız lazım.

Facebook Sayfamızı Beğen

Menü